Doradca klienta biznesowego

Województwo opolskie, dolnośląskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie

icon

Rozwiń

Zwiń

Rolą Doradcy Klienta biznesowego jest realizacja celów biznesowych firmy poprzez optymalizację wydatków przedsiębiorstw w zakresie dystrybucji gazu, ciepła i energii elektrycznej. Doradca samodzielnie pozyskuje kontakty handlowe i nawiązuje długotrwałe relacje biznesowe, aby przeprowadzić rzetelny i kompleksowy audyt kosztowy i kontraktować energię dla biznesu. Od doradców oczekujemy proaktywności, zaangażowania i decyzyjności w działaniu, ukierunkowania i zrozumienia biznesu klienta oraz wyjście ponad oczekiwania klienta. Stawiamy na profesjonalne i uczciwe podejście do powierzonych zadań oraz ukierunkowanie na cele i rezultaty. Doradca śledzi konkurencję i wyprzedza rynek, dla budowania zaufania i satysfakcji klientów. Ponieważ ważny jest dla nas rozwój i doskonalenie się naszych pracowników, obowiązkiem Doradcy jest przejście programu wsparcia i wdrożenia oraz uczestnictwo w szkoleniach i programach rozwojowych.

Doceniamy:

 • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
 • Umiejętności planowania czasu pracy i samodyscyplinę,
 • Rzetelność wykonywanej pracy,
 • Znajomość savoir vivre biznesowego,
 • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu długotrwałych relacji biznesowych,
 • Wysoki poziom komunikacji,
 • Operatywność w działaniu,
 • Niezbędne jest posiadanie prawo jazdy kat. B. 

W DGE oferujemy

wszystkim naszym współpracownikom możliwości ogromnego rozwoju, doskonalenia się i samorealizacji. Wielu z nich zbudowało z nami swoją przyszłość zawodową, zdobywając nowych fach i stając się ekspertami i specjalistami rynku energetycznego. Wspieramy w realizacji celów i realizacji zawodowych ambicji. Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalny system szkoleń oraz ścieżkę rozwoju i kariery zawodowej. Szczególną uwagę przykładamy do realizacji wartości firmy m.in. takich jak szacunek i rzetelność oraz satysfakcja i wzrost dochodów naszych pracowników i klientów. Stawiamy na rzetelną współpracę w oparciu o transparentne zasady pracy i wynagrodzenia.
Dołącz do nas i stań się ekspertem najprężniej rozwijającej się branży.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję iż:

 • Administratorem Pana/i danych osobowych jest: DGE Diagnostyka Gazowo-Energetyczna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Bohaterów Monte Cassino 412, 43-300 Bielsko Biała.
 • Kontakt z Administratorem Danych Osobowych możliwy jest pod adresem email artur.matuszczyk@d-ge.pl
 • Dane są zbierane i przetwarzane na podstawie zgody kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) dla potrzeb obecnej rekrutacji przez okres 3 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji, po czym są trwale niszczone. W przypadku wyrażenia przez Pana/ią wyraźnej i dobrowolnej zgody aplikacja będzie wykorzystywana także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
 • Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Ma Pan/i również prawo do wniesienia skargi do UODO, jeśli uzna Pan /i, że przetwarzanie danych dokonywane jest z naruszeniem prawa.
 • Podanie przez Pana/ią danych osobowych w szerszym zakresie niż określone przepisami Kodeksu Pracy art. .22 (1) jest Pana/i dobrowolną decyzją.

 

Wyślij nam swoje CV: info@d-ge.pl

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version